– BIBLIOTEKI

Produkujemy meble biblioteczne przeznaczone do pomieszczeń stylowych i nowoczesnych. Zamawiając meble w naszej firmie możesz skorzystać z rozwiązań, które już wykonaliśmy lub zaproponować własny pomysł na swoją bibliotekę, a my ją wykonamy.

Wykonujemy biblioteki przeznaczone dla większych odbiorców w szkołach, uczelniach, jak również biblioteki dla indywidualnych odbiorców. Poza regałami na książki wykonywaliśmy stoły, biurka, szafy, lady podawcze, regały na czasopisma, witryny wystawowe, szafki katalogowe.

Na etapie projektowania swojej biblioteki skontaktuj się z nami. Pomożemy stylowo i ciekawie zaaranżować bibliotekę zgodnie z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami

Wytwarzamy na zamówienie meble biblioteczne, wykonując je z litego drewna dębowego, drewna olchowego, drewna bukowego, drewna czereśniowego oraz innych gatunków drewna z udziałem naturalnych oklein europejskich i egzotycznych. Produkujemy również meble biblioteczne z zastosowaniem wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych produkcji Kronopol Żary oraz Egeer.

Biblioteki publiczne i szkolne

Biblioteki prywatne

Back to top