– MEBLE KONFERECYJNE


Wykonujemy na zamówienie meble konferencyjne z litego drewna dębowego, drewna olchowego, drewna bukowego, drewna czereśniowego oraz innych gatunków drewna z udziałem naturalnych oklein europejskich i egzotycznych oraz z zastosowaniem wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych produkcji Kronopol Żary oraz Egeer. Poza stołami, krzesłami i fotelami wykonujemy okładziny ścian w salach konferencyjnych, z zastosowaniem kasetonów lub płyt, które dopasowane są do wyglądu i charakteru pomieszczenia oraz mebli. Możemy również wykonać drewniane mównice i komody, które wspólnie z resztą wyposażenia Sali konferencyjnej utworzą spójną całość.

Różnorodność zastosowanych materiałów i rozwiązań powoduje, że każda sala konferencyjna, miejsce spotkań mogą mieć niepowtarzalny charakter.

Ponadto przy salach konferencyjnych wykonujemy zaplecza kuchenne dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Zamawiając meble do sali konferencyjnej w naszej firmie możecie Państwo skorzystać z rozwiązań, które już wykonaliśmy lub zaproponować własny pomysł na wykonanie mebli konferencyjnych dostosowanych do Państwa potrzeb, a my je wykonamy.

Back to top