– MEBLE SĄDOWE

Od wielu lat wyposażamy sale rozpraw w meble. Ze względu na specyfikę każda sala rozpraw wykonywana jest indywidualnie zgodnie z życzeniem i sugestią użytkownika.

W fazie projektowania uwzględniamy architekturę wnętrza budynku i jego historię dopasowując styl mebli do miejsca ich przeznaczenia. Wykonujemy sale rozpraw stylowe i nowoczesne.

Oprócz typowych mebli sądowych takich jak stoły sędziowskie, fotele sędziowskie, stoły dla stron, ławy dla oskarżonych, pulpity dla świadków, ławki dla stron, ławki dla publiczności wyposażamy sale rozpraw w balustrady, przegrody. Dla wielu klientów wykonaliśmy okładziny ścian kasetonami drewnianymi dostosowanymi do wyglądu i charakteru mebli. Ponadto przy salach rozpraw wykonywaliśmy pokoje narad sędziów, również dostosowane do wyglądu i charakteru sali rozpraw.

Konstrukcja naszych mebli wykonana jest z litego drewna dębowego w I klasie jakości. Ze względu na właściwości fizyczne drewna blaty i półki pod klawiaturę wykonujemy z płyty wiórowej okleinowanej dwustronnie fornirem dębowym. Krawędzie tych elementów zabezpieczone są doklejką z litego drewna dębowego.

W technologii naszych mebli nie dopuszcza się klejenia drewna na długość (mikro wczepy), nie stosujemy również zamienników płycin: płyty MDF lub płyty wiórowej fornirowanej okleiną dębową. Wyroby nasze wykończone są powłokami lakierniczymi spełniającymi wymogi jakościowe i higieniczne.

Dodatkowo nasza oferta zawiera również meble sądowe wykonane z płyt wiórowych oklejanych dwustronnie fornirem dębowym, które również zyskały uznanie wśród odbiorców.

Uzupełnieniem naszej oferty są młotki sędziowskie.

Zamawiając meble sądowe w naszej firmie możecie Państwo skorzystać z rozwiązań ,które już wykonaliśmy lub zaproponować własny pomysł na meble sądowe dostosowane do Państwa potrzeb, a my je wykonamy.

Meble sądowe drewniane

Meble sądowe nowoczesne

Młotki sędziowskie

Back to top